środa, 25 maja, 2022
Strona głównaAktualnościTKM Włocławek mistrzem Simple Cup 2021

TKM Włocławek mistrzem Simple Cup 2021

6 zespołów z całej Polski rywalizowało w Simple CUP 2021. W hali Zespołu Szkół Mechanicznych mogliśmy oglądać aż 15 spotkań w kategorii U12, a najlepszym zespołem okazał się TKM Włocławek.

Turniej pierwotnie miał być rozgrywany pod koniec marca, lecz pandemia koronawirusa pokrzyżowała nam plany i zmuszeni byliśmy rozegrać go właśnie w dniach 14-16.05.2021. W hali Zespołu Szkół Mechanicznych przy ulicy Świętej Trójcy mogli być świadkami popisu koszykarskich umiejętności dzieci z roczników 2009 i młodszych.

Klasyfikacja końcowa:

1 TKM Włocławek
2 PGE Spójnia Stargard
3 WKK Wrocław
4 Twarde Pierniki Toruń
5 AK Młode Żubry Białystok
6 Enea Astoria Bydgoszcz.

Sponsor całego turnieju – firma Simple, postanowił nagrodzić dwójkę najlepszych zawodników w całym turnieju i tak oto vouchery o wartości 500 zł otrzymali:

MVP Simple CUP 2021 – Szymon Szymczak (PGE Spójnia Stargard)

Najlepszy zawodnik drużyny gospodarzy – Przemysław Gierszewski.

Pierwsza piątka Simple CUP 2021:
Paszyński Igor – TKM Włocławek
Schaarschmidt Daniel – TKM Włocławek
Haziak Marcel – PGE Spójnia Stargard
Grudziński Alan – PGE Spójnia Stargard
Turkiewicz Oskar – WKK Wrocław

Enea Astoria Bydgoszcz 39:83 Twarde Pierniki Toruń

Enea Astoria Bydgoszcz – Westfal Wojtek 12, Westfal Wiktor 7, Warczak 7, Gierszewski 4, Brudnicki 2, Niewiarowski 2, Archacki 2, Matuszewski 2, Kłosowicz 0, Morowski 0, Cholewczyński 0, Antkowiak 0.

Twarde Pierniki Toruń – Sowiński 17, Szmyciński 16, Brzezicki 12, Klinkosz 9, Grabowski 6, Drygalski 6, Kokot 6, Mróz 2, Wegner 2, Malinowski 2, Przeczewski 0.

TKM Włocławek 57:47 PGE Spójnia Stargard

TKM Włocławek – Paszyński 15, Kucharski 10, Schaarschmidt 10, Pietrzak 10, Ślufiński 4, Małachowski 4, Przybysz 4, Bernasiewicz 0, Szychowski 0, Kaliński 0, Czajkowski 0, Milarski 0.

PGE Spójnia Stargard – Szymczak 15, Haziak 12, Grudziński 10, Kawczyński 4, Kozubek 3, Brumirski 2, Janikowski 1, Wawrzoła 0, Gołuchowski 0, Bierca 0, Strzyga 0, Piechowiak 0, Długosz 0, Mac 0, Kiewra 0.

WKK Wrocław 62:56 AK Młode Żubry Białystok

WKK Wrocław – Turhan 16, Szczepański 11, Turkiewicz 9, Surowiec 7, Jurek 5, Krumin 5, Potoczny 4, Popczyk 2, Padewski 2, Rybak 1, Drożdżowski 0, Domatowicz 0, Paszkiewicz 0, Długosz 0.

AK Młode Żubry Białystok – Jakubiec 37, Jakubowski 12, Gałecki 4, Starzak 3, Michajłow 0, Szermiński 0, Kuźnierz 0, Siemieniuk 0, Malinowski 0, Siemieniuk 0, Ciuńczyk 0, Monach 0.

Enea Astoria Bydgoszcz 47:70 PGE Spójnia Stargard

Enea Astoria Bydgoszcz – Westfal Wiktor 17, Westfal Wojtek 8, Matuszewski 8, Gierszewski 8, Szymański 3, Cholewczyński 2, Kłosowicz 1, Brudnicki 0, Warczak 0, Niewiarowski 0, Morowski 0, Archacki 0.

PGE Spójnia Stargard – Szymczak 14, Kawczyński 14, Grudziński 11, Janikowski 11, Haziak 4, Kozubek 6, Długosz 3, Kiewra 2, Brumirski 2, Wawrzoła 0, Gołuchowski 0, Bierca 0, Strzyga 0, Piechowiak 0, Mac 0.

Twarde Pierniki Toruń 74:41 AK Młode Żubry Białystok

Twarde Pierniki Toruń – Klinkosz 16, Malinowski 13, Meszyński 11, Sowiński 9, Grabowski 6, Brzezicki 5, Kokot 5, Szmyciński 4, Wegner 3, Przeczewski 2, Mróz 0, Kwiatkowski 0, Drygalski 0.

AK Młode Żubry Białystok – Jakubiec 20, Jakubowski 10, Starzak 5, Gołecki 2, Szermiński 2, Siemieniuk 2, Michajłow 0, Smienieniuk 0, Malinowski 0, Ciuńczyk 0, Monach 0, Kuźmierz 0.

WKK Wrocław 40:64 TKM Włocławek

WKK Wrocław – Turhan 10, Surowiec 8, Domatowicz 6, Szczepański 5, Padewski 3, Jurek 3, Krumin 2, Potoczny 2, Popczyk 1, Rybak 0, Drożdżowski 0, Paszkiewicz 0, Turkiewicz 0, Długosz 0.

TKM Włocławek – Paszyński 14, Pietrzak 11, Ślufiński 10, Kucharski 8, Przybysz 7, Milarski 4, Mazachowski 3, Szychowski 3, Schaarschmidt 2, Czajkowski 2, Bernasiewicz 0, Kaliński 0.

Enea Astoria Bydgoszcz 47:63 AK Młode Żubry Białystok

Enea Astoria Bydgoszcz – Szewczyk 16, Gierszewski 9, Matuszewski 6, Warczak 6, Westfal Wiktor 4, Westfal Wojtek 3, Kłosowicz 3, Szymański 0, Brudnicki 0, Niewiarowski 0, Cholewczyński 0.

AK Młode Żubry Białystok – Jakubiec 29, Jakubowski 21, Michajłow 4, Gałecki 4, Szermiński 3, Starzak 2, Kuźnierz 0, Siemieniuk 0, Malinowski 0, Siemieniuk 0, Ciuńczyk 0, Monach 0.

WKK Wrocław 41:54 PGE Spójnia Stargard

WKK Wrocław – Szczepański 9, Turhan 9, Surowiec 8, Turkiewicz 6, Popczyk 2, Krumin 2, Jurek 2, Padewski 2, Paszkiewicz 1, Rybak 0, Drożdżowski 0, Domatowicz 0, Potoczny 0, Długosz 0.

PGE Spójnia Stargard – Hazik 15, Kawczyński 10, Szymczak 8, Kozubek 6, Grudziński 4, Brumirski 3, Gołuchowski 2, Janikowski 2, Piechowiak 2, Długosz 2, Mac 0.

TKM Włocławek 48:55 Twarde Pierniki Toruń

TKM Włocławek – Pietrzak 15, Kucharski 13, Przybysz 7, Daszyński 4, Schaarschmidt 4, Czajkowski 2, Milarski 2, Kaliński 2, Ślufiński 1, Bernasiewicz 0, Małachowski 0, Szychowski 0.

Twarde Pierniki Toruń – Sowiński 15, Brzezicki 12, Wegner 8, Szmyciński 7, Klinkosz 6, Kokot 5, Malinowski 2, Przeczewski 0, Mróz 0, Meszyński 0, Grabowski 0, Grygalski.

Enea Astoria Bydgoszcz 44:65 WKK Wrocław

Enea Astoria Bydgoszcz – Gierszewski 15, Szewczyk 9, Westfal Wiktor8, Matuszewski 6, Kłosowicz 3, Westfal Wojtek 2, Warczak 1, Szymański 0, Brudnicki 0, Niewiarowski 0, Wierciński 0, Cholewczyński 0, Antkowiak 0.

WKK Wrocław – Turkiewicz 14, Szczepański 10, Surowiec 8, Turhan 8, Potoczny 7, Popczyk 5, Rybak 4, Paszkiewicz 2, Domatowicz 2, Długosz 2, Krumin 2, Jurek 1, Drożdżowski 0, Padewski 0.

AK Młode Żubry Białystok 53:59 TKM Włocławek

AK Młode Żubry Białystok – Jakubiec 30, Jakubowski 14, Gołecki 3, Strarzak 2, Monach 2, Malinowski 2, Michajłow 2, Szermiński 0, Siemieniuk 0, Kuźnierz 0, Siemieniuk 0, Ciuńczyk 0.

TKM Włocławek – Schaarschmidt 14, Kucharski 14, Paszyński 10, Ślufiński 8, Pietrzak 4, Przybysz 4, Bernasewicz 3, Małachowski 2, Milarski 2, Szychowski 0, Czajkowski 0.

PGE Spójnia Stargard 51:47 Twarde Pierniki Toruń

PGE Spójnia Stargard – Kawczyński 14, Szymaczak 10, Grudziński 8, Kozubek 7, Hazik 4, Kiewra 4, Brumirski 2, Janikowski 2, Gołuchowski 0, Bierca 0, Strzyga 0, Piechowiak 0, Długosz 0, Mac 0,

Twarde Pierniki Toruń – Szmyciński 12, Wegner 8, Klinkosz 8, Brzezicki 8, Sowiński 7, Grabowski 4, Przeczewski 0, Mróz 0, Meszyński 0, Kokot 0, Malinowski 0, Drygalski 0.

Enea Astoria Bydgoszcz 20:80 TKM Włocławek

PGE Spójnia Stargard 47 : 41 AK Młode Żubry Białystok

PGE Spójnia Stargard – Grudziński 16, Szymczak 12, Haziak 7, Burmiski 2, Piechowiak 2, Długosz 2, Mac 2, Kawczyński 2, Kozubek 2, Wawrzoła 0, Gołuchowski 0, Strzyga 0, Jankowski 0, Kiewra 0.

AK Młode Żubry Białystok – Jakubiec 19, Jakubowski 14, Gołecki 3, Szermiński 2, Siemieniuk 2, Malinowski 1, Michajłow 0, Kuźnierz 0, Siemieniuk 0, Ciuńczyk 0, Monach 0, Starzak 0.

Twarde Pierniki Toruń 41:52 WKK Wrocław

Twarde Pierniki Toruń – Brzezicki 12, Sowiński 9, Klinkosz 8, Kokot 6, Szmyciński 4, Grabowski 2, Przeczewski 0, Mróz 0, Meszyński 0, Wegner 0, Kwiatkowski 0, Mazinowski 0, Drygalski 0.

WKK Wrocław – Szczepański 14, Turhan 9, Surowiec 8, Turkiewicz 7, Paszkiewicz 7, Rybak 3, Domatowicz 2, Popczyk 2, Drożdzowski 0, Padewski 0, Jurek 0, Potoczny 0, Długosz 0.

PGE Spójnia Stargard wygrywając z AK Młodymi Żubrami Białystok zapewniła drużynie z Włocławka 1. miejsce w turnieju. Ostatnie spotkanie turnieju pomiędzy Twardymi Piernikami Toruń a WKK Wrocław miało wyłonić które drużyny zajmą kolejno drugie, trzecie i czwarte miejsce.

Dziękujemy bardzo wszystkim ekipom za udział w turnieju, za wspólną zabawę i sportowe emocje. Do zobaczenia w przyszłych edycjach turnieju!

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Kombinacja zwodów

Kozłuj i podaj

Kozłowanie+podanie

Przejdź do paska narzędzi