wtorek, 24 maja, 2022
Strona głównaAktualnościU13 MŁODZIK R.2008 I MŁODSI – ROZGRYWKI LIGOWE I STREFOWE 2020/2021

U13 MŁODZIK R.2008 I MŁODSI – ROZGRYWKI LIGOWE I STREFOWE 2020/2021

Znamy terminarze strefy Gdańsk i Bydgoszcz

W sezonie 2020/2021 w rozgrywkach młodzika U13 uczestniczą 121 drużyny. Najwięcej drużyn zgłosił WOZkosz (16), Siedem klubów zgłosiło po dwie drużyny: Zastal, WKK ,Śląsk, AKMZ, Piotrówka, Pogoń, UKS 27 i Astoria (tylko jedna może awansować).

Do pierwszego etapu rozgrywek centralnych (ćwierćfinały) zakwalifikują się 32 drużyny z każdej strefy po cztery.Z  automatu Mistrzowie stref są organizatorami ćwierćfinałów. SKM tradycyjnie rozpoczyna przegląd wyników i tabel we wszystkich strefach. Na naszej stronie w jednym miejscu wszystkie tabele aktualizowane raz w tygodniu. Tegoroczny sezon 2020/2021 będzie pierwszym w nowej kategorii U13

Ćwierćfinały: 21-23.05.2021 (organizatorzy Mistrzowie Stref)
Półfinały: 4-6.06.2021
Finały: 23-27.06.2021  organizator AK Komorów hala w Nowej Wsi

Strefa Gdańsk 16 : Pomorskie 8 / Warmińsko-Mazurskie 8

Liga Pomorska:
1 Decka Pelplin 28 pkt. – Ćwierćfinał MP – organizator
2 Młode Lwy Gdańsk 26 pkt. – Ćwierćfinał MP
3 UKS 7 Trefl Sopot 22 pkt.
4 Bryza Pruszcz Gdański 22 pkt.
5 GAK Gdynia 21 pkt.
6 Energa Słupsk 19 pkt.
7 Maximus Gdynia  16 pkt.
8 Ósemka Wejherowo 13 pkt.

Król Strzelców: Aleksander Frankowski Maximus Gdynia 353  pkt.

Liga Warmińsko-Mazurska
1 UKS Nenufar 5 Ełk
2 TSK ROŚ Pisz
UKS TRÓJECZKA Olsztyn
UKS Top-Spin Olsztynek

Strefa – Mecze będą rozgrywane na Hali Stulecia Sopotu, ul. Goyki 7, Sopot.

8.05.2021 10.00 : Siódemka Sopot – Bryza PG
8.05.2021 12.15 : Nenufar Ełk – ROŚ Pisz
8.05.2021 17.00 : ROŚ Pisz – Siódemka Sopot
8.05.2021 19.15 : Bryza PG – Nenufar Ełk
9.05.2021 12.00 : ROŚ Pisz – Bryza PG
9.05.2021 14.15 : Siódemka Sopot – Nenufar Ełk

UKS 7 Trefl Sopot
Bryza Pruszcz Gdański
UKS Nenufar 5 Ełk
TSK ROŚ Pisz

Strefa Poznań 21: Wielkopolskie 13 / Zachodniopomorskie 8

Liga Wielkopolska
1 Pyra Poznań 20 pkt.
2 Basket Junior Poznań 17 pkt.
3 Korona Zakrzewo 17 pkt.
4 Piątka Ostrów Wlkp. 13 pkt.
5 MKK Gniezno 12 pkt.
6 Obra Kościan 11 pkt.

Król Strzelców: Stanisław Skrzypczak – Korona Zakrzewo  440

Liga Zachodniopomorska:
1 Pogoń Basket Szczecin 28 pkt.
2 Spójnia Stargard 25 pkt.
3 ŻAK Koszalin  24  pkt.
4 Basket Koszalin 22 pkt.
5 Wilki Morskie Szczecin 20 pkt.
6 Kotwica 50  Kołobrzeg  18 pkt.
7 Herkules Białogard  16 pkt.
8 Pogoń Basket Szczecin II 14 pkt.

Król Strzelców: Michał Waskan MKK Basket Koszalin 12 meczy  310 pkt.  25.83 średnia na mecz

Strefa:
Korona Zakrzewo – ŻAK Koszalin  81 : 73
Basket Junior Poznań – Pogoń Basket Szczecin 52 : 90
Poznań – PGE Spójnia Stargard  75 : 68
Korona Zakrzewo – Pogoń Basket Szczecin 74 : 86
Basket Junior Poznań – PGE Spójnia Stargard  60 : 77
Pyra Poznań – ŻAK Koszalin 107 : 58
Korona Zakrzewo – PGE Spójnia Stargard  68 : 79
Basket Junior Poznań – ŻAK Koszalin  76 : 82 po dg.
Pyra Poznań – Pogoń Basket Szczecin  78 : 66
01.05.2021 Pogoń Basket Szczecin I – ARTBUD Basket Junior Poznań –:–
01.05.2021 PGE Spójnia Stargard – MKK Pyra SP7/SP79 Poznań –:–
01.05.2021 MKKS ŻAK Koszalin U13M – Korona Zakrzewo –:–
02.05.2021 Pogoń Basket Szczecin I – Korona Zakrzewo –:–
02.05.2021 PGE Spójnia Stargard – ARTBUD Basket Junior Poznań –:–
02.05.2021 MKKS ŻAK Koszalin U13M – MKK Pyra SP7/SP79 Poznań –:–
03.05.2021 Pogoń Basket Szczecin I – MKK Pyra SP7/SP79 Poznań –:–
03.05.2021 PGE Spójnia Stargard – Korona Zakrzewo –:–
03.05.2021 MKKS ŻAK Koszalin U13M – ARTBUD Basket Junior Poznań –:–

1 Pyra SP7/SP79 Poznań 6 meczy 14 pkt.
2 Pogoń Basket Szczecin 6 meczy  13 pkt.

3 PGE Spójnia 7 meczy 10 pkt.
4 Korona Zakrzewo 7 mecze  9 pkt

5 ŻAK Koszalin 7 mecze 9 pkt.6 ARTBUD Basket Junior Poznań meczy 7 meczy 8 pkt

Strefa Wrocław 13 : Dolnośląskie 9 / Lubuskie 4 (wspólne rozgrywki)

1 WKK Wrocław 26 pkt.  13 m. Ćwierćfinał MP – organizator
2 Zielona Góra 24 pkt.  –
 Ćwierćfinał MP
3 Śląsk Wrocław 22 pkt.  – 
Ćwierćfinał MP 4 Green Star Zielona Góra 21 pkt.  12 m.- Ćwierćfinał MP
5 Basket Szczawno Zdrój 21 pkt.
6 Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 18 pkt.
7 WKK II Wrocław 14 pkt.  13 m.
8 Swiss Krono Żary 13 pkt.

WKK I Wrocław – Green Star Zielona Góra
GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra – WKK II Wrocław

Strefa Warszawa : Mazowieckie 16 / Podlaskie 5
Mazowieckie:
1 Komorów 11 pkt. Ćwierćfinał MP – organizator
2 MKS Pruszków 10 pkt. – Ćwierćfinał MP 
3 AZS UW – MBA Warszawa 9 pkt. – Ćwierćfinał MP
4 UKS Trójka Żyrardów  6 pkt. – Ćwierćfinał MP

Podlaskie:
1 AKMŻ Białystok  16 pkt.
2 SPK Białystok 14 pkt.
3 AKMŻ II Białystok  11 pkt.
4 MKS 18 Batory Białystok  10 pkt.
5 UKS Łapa 8 pkt. (wycofali się z Play-Off)
Strefa:
Młodzieżowy Klub Sportowy Batory 18 – MKS Pruszków 40:151  /  0 : 20 
AZS UW – MBA – SPK Białystok  148 : 10  /  25.04.2021
UKS Trójka Żyrardów – Akademia Koszykówki “Młode Żubry” Białystok 112:51 /  62 : 78

Strefa Bydgoszcz 16: Kujawsko-Pomorskie 8 / Łódzkie 8

Liga Kujawsko – Pomorska:
1 Enea APRO Astoria Bydgoszcz 19 pkt.
2 Twarde Pierniki Toruń 18 pkt.
3 TKM Włocławek 17 pkt.
4 Szubinianka Szubin 12 pkt.
5 TKM II Włocławek 10 pkt.  9 m.
6 Enea Astoria II Bydgoszcz 9 pkt.   9 m.

Król Strzelców: Filip Dereszyński Enea APRO Astoria Bydgoszcz 9 m.  194 pkt. średnia 21.56

Liga Łódzka:
1 MKS ÓSEMKA Skierniewice 28 pkt. 
2 ŁKS SG Łódź 25 pkt.
3 TK Basket Stryków 24 pkt.
4 UMKS Piotrcovia 23 pkt.
5 PKK 99 Pabianice 20 pkt.
6 AZS PWSZ Skierniewice 17 pkt.
7 KS Wizet Kutno 17 pkt.
8 SKS Start Łódź 14 pkt.

Król Strzelców: Patryk Hurynowicz MKS ÓSEMKA Skierniewice 14 m. 540 pkt. średnia 38.57

Strefa:
05.05.2021 15:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice – ŁKS Szkoła Gortata
05.05.2021 16:30 Enea APRO Astoria Bydgoszcz – Twarde Pierniki Toruń
08.05.2021 12:00 ŁKS Szkoła Gortata – Enea APRO Astoria Bydgoszcz
08.05.2021 14:15 Twarde Pierniki Toruń – MKS ÓSEMKA Skierniewice
09.05.2021 11:00 ŁKS Szkoła Gortata – Twarde Pierniki Toruń
09.05.2021 13:15 Enea APRO Astoria Bydgoszcz – MKS ÓSEMKA Skierniewice

Enea APRO Astoria Bydgoszcz
Twarde Pierniki Toruń MKS ÓSEMKA Skierniewice
ŁKS SG Łódź 

Strefa Katowice 16 : Śląskie 14 / Opolskie 2 (wspólna liga)
1 UKS SP 27 Katowice  27 pkt.   Ćwierćfinał MP – organizator
2 MOSM Tychy 25 pkt. Ćwierćfinał MP
3 Smyk Prudnik 23 pkt.  13 m.  Ćwierćfinał MP
4 MKS Dąbrowa Górnicza 21 pkt.  Ćwierćfinał MP
5 Stela Cieszyn 19 pkt.  13 m.
6 MKKS Rybnik 17 pkt.  12 m.
7 MKS MOS Katowice 16 pkt.
8 Jedynka Niemodlin 14 pkt.

Ostatnie mecze:
MKKS Rybnik – Stela Cieszyn
MKKS Rybnik – MKS Smyk Prudnik

Strefa Rzeszów 12: Podkarpackie 7 / Lubelskie 5

Liga Podkarpacka:
1 BASKET 15 Przemyśl 23 pkt.
2 AZS Politechnika Rzeszowska 21 pkt.
3 MOSiR Krosno 19 pkt.
4 Rawlplug Sokół Łańcut 17 pkt.
5 KK Stalowa Wola  18 pkt.
6 MKS V LO Rzeszów 16 pkt.
7 Stal Stalowa Wola 12 pkt.

Liga Lubelska:
1 Kadet Biała Podlaska 16 pkt.
2 Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 14 pkt.
3 Start  Lublin 11 pkt.
4 UKS III LO Zamość 10 pkt.
5 UKS Biało-Czarni Kraśnik 8 pkt.

Strefa:AZS Politechnika Rzeszowska – Kadet Biała Podlaska 77 : 92  /  63 : 67
HoopLife Basketball Lublin – Basket 15 Przemyśl  54 : 89  /  36 : 87
HoopLife Basketball Lublin – AZS Politechnika Rzeszowska 33 : 87  /  37 : 87
Basket 15 Przemyśl- Kadet Biała Podlaska 56 : 48  /  51 : 86

1 BSK Kadet Biała Podlaska 11 pkt. Ćwierćfinał MP – organizator
2 BASKET 15 Przemyśl 10 pkt  Ćwierćfinał MP
3 AZS Politechnika Rzeszowska 9 pkt. Ćwierćfinał MP
4 Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 6 pkt.   Ćwierćfinał MP

Strefa Kraków 6 : Małopolskie 5 / Świętokrzyskie 1

1 AZS UJK Kielce 20 pkt.   Ćwierćfinał MP – organizator
2 KS Korona Kraków 18 pkt.  Ćwierćfinał MP
3 UKS Regis Wieliczka 16 pkt.  Ćwierćfinał MP
4 MKS Gorlice 14 pkt.  Ćwierćfinał MP
5 MUKS 1811 Unia Tarnów 11 pkt.
6 TS Wisła Kraków 11 pkt.

Król Strzelców: Piotr Łosiak – AZS UJK Kielce  9 m. 392 pkt.średnia 43.56

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Kombinacja zwodów

Kozłuj i podaj

Kozłowanie+podanie

Przejdź do paska narzędzi