czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaAktualnościPodsumowanie radomskich finałów Kadr Wojewódzkich

Podsumowanie radomskich finałów Kadr Wojewódzkich

Tradycyjnie na SKM statystyczne podsumowanie Radomskich Finałów Kadr Wojewódzkich rocznik 2007 w ramach OOM 2021.Najczęściej na pierwszym miejscu pojawia się nazwisko rozgrywającego Zachodniopomorskiego Franciszka Chaca na co dzień grającego w Kotwicy Kołobrzeg.


Rekordy (w jednym meczu):
Eval:
1. Franciszek Chac Zachodniopomorskie 38
2. Bartosz Łazarski Kujawsko-Pomorskie 27
3. Oliwier Rohde Pomorskie 26

Punkty:
1. Franciszek Chac Zachodniopomorskie 33
2. Bartosz Łazarski Kujawsko-Pomorskie 30
3. Przemysław Hartman Pomorskie 27

Celne rzuty za “1”: 
1. Błażej Czapla Mazowieckie 9
2. Franciszek Chac Zachodniopomorskie 8
2. Antoni Pisarski Małopolskie 8

Celne rzuty za “2”:
1. Tomasz Filipek Pomorskie 8
1. Daniel Grzejszczyk Mazowieckie 8
1. Miłosz Łącki Kujawsko-Pomorskie 8
1. Przemysław Hartman Pomorskie 8

Celne rzuty za “3”: 
1. Bartosz Łazarski Kujawsko-Pomorskie 7
2. Franciszek Chac Zachodniopomorskie 6
3. Mateusz Soczyński Mazowieckie 4

Zbiórki: 
1. Jan Ulaszewski Zachodniopomorskie 18
2. Filip Woźniak Zachodniopomorskie 17
3. Daniel Grzejszczyk Mazowieckie 15

Asysty: 
1. Jakub Wojdała Śląskie 7
1. Jakub Galewski Dolnośląskie 7
1. Błażej Czapla Mazowieckie 7

Przechwyty: 
1. Tomasz Filipek Pomorskie 7
2. Nikodem Oleksy Pomorskie 6
2. Artur Wiśniewski Śląskie 6

Bloki: 
1. Maksymilian Kotrys Zachodniopomorskie 4
1. Jakub Operacz Małopolskie 4

Najwięcej na parkiecie : 
1. Karol Prochorowicz Dolnośląskie 146:47
2. Kacper Grochocki Dolnośląskie 142:45
3. Jakub Galewski Dolnośląskie 142:03

(pkt.= punkty; zb.= zbiórki; as.= asysty; prz.= przechwyty; bl.= bloki)
Double-Double: (3) “Daniel Grzejszczyk (18pkt.12zb.5prz.2bl.) (11pkt.15zb.3prz.4bl.) (13pkt.13zb.4bl.);
Karol Prochorowicz (11pkt.10zb.2bl.) (12pkt.12zb.) (11pkt.10zb.)”
(2) Oliwier Rohde (10pkt.12zb.) (10pkt.13zb.)
(1) Przemysław Hartman (25pkt.11zb.); Jan Pratsz (16pkt.10zb.); Maciej Skrok-Wolski  (12pkt.10zb.) ;Krzysztof Porwit (11pkt.12zb.) ;Karol Wantuch (18pkt.11zb.); Kacper Grochocki (15pkt.11zb.);Miłosz Łącki(14pkt.11zb.)

Najlepszy atak (średnia na mecz)
Śląskie 319 (79,7) 4m
Pomorskie 369 (73,8) 5m
Najlepsza obrona
Dolnośląskie 254 (50,8) 5m
Wielkopolskie 286 (57,2) 5m

Punkty: 
1. Franciszek Chac Zachodniopomorskie 112
2. Jakub Galewski Dolnośląskie 86
3. Przemysław Hartman Pomorskie 84
4. Tadeusz Kurowski Dolnośląskie 62
5. Nikodem Oleksy Pomorskie 61
6. Karol Prochorowicz Dolnośląskie 56
6. Błażej Czapla Mazowieckie 56
6. Jacek Kruszyński Wielkopolskie 56
9. Jakub Wojdak Zachodniopomorskie 55
10. Michał Kozioł Pomorskie 54

Eval: 
1. Franciszek Chac Zachodniopomorskie 83
2. Daniel Grzejszczyk Mazowieckie 82
3. Karol Prochorowicz Dolnośląskie 80
4. Przemysław Hartman Pomorskie 72
5. Tadeusz Kurowski Dolnośląskie 63
6. Oliwier Rohde Pomorskie 58
7. Kacper Grochocki Dolnośląskie 57
8. Błażej Czapla Mazowieckie 55
8. Miłosz Łącki Kujawsko-Pomorskie 55
10. Nikodem Oleksy Pomorskie 54

Bloki: 
1. Daniel Grzejszczyk Mazowieckie 12
2. Maksymilian Kotrys Zachodniopomorskie 7
3. Ignacy Białobrzeski Mazowieckie 6
3. Filip Woźniak Zachodniopomorskie 6
3. Jacek Nosek Pomorskie 6
3. Maciej Skrok-Wolski Śląskie 6
7. Karol Prochorowicz Dolnośląskie 5
7. Dawid Klimczak Kujawsko-Pomorskie 5
7. Tadeusz Kurowski Dolnośląskie 5

Przechwyty: 
1. Maksymilian Leniec Wielkopolskie 17
2. Artur Wiśniewski Śląskie 16
2. Nikodem Oleksy Pomorskie 16
4. Tomasz Filipek Pomorskie 15
5. Franciszek Chac Zachodniopomorskie 12
5. Błażej Czapla Mazowieckie 12
7. Jakub Galewski Dolnośląskie 11
8. Piotr Bartkowiak Wielkopolskie 10
8. Daniel Grzejszczyk Mazowieckie 10
8. Karol Wantuch Małopolskie 10
8. Tadeusz Kurowski Dolnośląskie 10
.

Asysty: 
1. Jakub Galewski Dolnośląskie 18
2. Błażej Czapla Mazowieckie 17
3. Franciszek Chac Zachodniopomorskie 14
4. Michał Kozioł Pomorskie 12
5. Maksymilian Leniec Wielkopolskie 11
6. Tadeusz Kurowski Dolnośląskie 10
6. Piotr Bartkowiak Wielkopolskie 10
8. Nikodem Oleksy Pomorskie 9
8. Oliwier Rohde Pomorskie 9
.

Zbiórki: 
1. Karol Prochorowicz Dolnośląskie 53
2. Daniel Grzejszczyk Mazowieckie 50
3. Filip Woźniak Zachodniopomorskie 49
4. Jan Ulaszewski Zachodniopomorskie 46
5. Oliwier Rohde Pomorskie 44
6. Przemysław Hartman Pomorskie 40
7. Kacper Grochocki Dolnośląskie 36
7. Hubert Nowak Wielkopolskie 36
7. Kacper Król Mazowieckie 36
10. Miłosz Łącki Kujawsko-Pomorskie 34
10. Bartosz Fuszpaniak Wielkopolskie 34

Rzuty osobiste: 
1. Franciszek Chac Zachodniopomorskie 24
2. Jakub Galewski Dolnośląskie 21
3. Przemysław Hartman Pomorskie 19
3. Jakub Wojdak Zachodniopomorskie 19
5. Tadeusz Kurowski Dolnośląskie 18
5. Błażej Czapla Mazowieckie 18
7. Antoni Pisarski Małopolskie 16
8. Bartosz Fuszpaniak Wielkopolskie 13
9. Nikodem Oleksy Pomorskie 11
9. Jacek Kruszyński Wielkopolskie 11
9. Mateusz Zgrajek Małopolskie 11
.

Skuteczność rzuty osobiste (%): 
1. Cezary Siergiej Zachodniopomorskie 90.9
2. Mateusz Zgrajek Małopolskie 84.6
3. Antoni Pisarski Małopolskie 84.2
4. Franciszek Chac Zachodniopomorskie 82.8
5. Przemysław Hartman Pomorskie 82.6
6. Błażej Czapla Mazowieckie 75.0
7. Jan Pratsz Śląskie 72.7
8. Jakub Wojdak Zachodniopomorskie 70.4
9. Nikodem Oleksy Pomorskie 68.8
.

Rzuty celne za dwa: 
1. Karol Prochorowicz Dolnośląskie 26
2. Przemysław Hartman Pomorskie 25
3. Tomasz Filipek Pomorskie 24
4. Franciszek Chac Zachodniopomorskie 23
5. Miłosz Łącki Kujawsko-Pomorskie 22
6. Jacek Kruszyński Wielkopolskie 21
7. Jakub Galewski Dolnośląskie 19
7. Artur Wiśniewski Śląskie 19
7. Tadeusz Kurowski Dolnośląskie 19
7. Nikodem Oleksy Pomorskie 19

Skuteczność za dwa (%): 
1. Jakub Wojdała Śląskie 60.0
2. Miłosz Łącki Kujawsko-Pomorskie 59.5
3. Milan Kaczorek Śląskie 58.8
4. Karol Wantuch Małopolskie 58.1
5. Karol Prochorowicz Dolnośląskie 56.5
6. Kajetan Misztal Śląskie 55.0
7. Nikodem Oleksy Pomorskie 54.3
8. Oskar Ragaman Wielkopolskie 53.8
9. Piotr Trawiński Wielkopolskie 52.9
10. Dawid Klimczak Kujawsko-Pomorskie 52.6

Rzuty celne za trzy:
1. Franciszek Chac Zachodniopomorskie 14
2. Bartosz Łazarski Kujawsko-Pomorskie 11
3. Jakub Galewski Dolnośląskie 9
4. Cezary Siergiej Zachodniopomorskie 7
5. Mateusz Soczyński Mazowieckie 5
5. Maksymilian Leniec Wielkopolskie 5
5. Przemysław Hartman Pomorskie 5
8. Jan Fajfer Kujawsko-Pomorskie 4
8. Błażej Czapla Mazowieckie 4
8. Nikodem Oleksy Pomorskie 4
8. Michał Kozioł Pomorskie 4

Skuteczność za trzy (%): 
1. Mateusz Soczyński Mazowieckie 41.7
2. Błażej Czapla Mazowieckie 40.0
3. Przemysław Hartman Pomorskie 31.3
4. Franciszek Chac Zachodniopomorskie 28.6
5. Bartosz Łazarski Kujawsko-Pomorskie 27.5
6. Maksymilian Leniec Wielkopolskie 26.3
7. Krzysztof Babis Kujawsko-Pomorskie 25.0
7. Nikodem Oleksy Pomorskie 25.0
7. Antoni Pisarski Małopolskie 25.0
7. Cezary Siergiej Zachodniopomorskie 25.0
7. Kacper Grochocki Dolnośląskie 25.0

+/- 
1. Tadeusz Kurowski Dolnośląskie 73
1. Kacper Grochocki Dolnośląskie 73
3. Oliwier Rohde Pomorskie 63
4. Mateusz Soczyński Mazowieckie 60
5. Maciej Skrok-Wolski Śląskie 54
6. Daniel Grzejszczyk Mazowieckie 48
7. Jakub Galewski Dolnośląskie 46
8. Karol Prochorowicz Dolnośląskie 44
9. Błażej Czapla Mazowieckie 41
10. Seweryn Nowak Śląskie 38

Za pośrednictwem PZKosz przygotował Zibi i Wiktor

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Przejdź do paska narzędzi