niedziela, 22 maja, 2022
Strona głównaAktualnościMŁODZICY U13 – Ćwierćfinały 21-23.05 2021

MŁODZICY U13 – Ćwierćfinały 21-23.05 2021

Już jutro rozpoczynają się Mistrzostwa Polski do lat 13 w koszykówce chłopców. 32 drużyny podzielone na 8 grup staną do walki o awans do półfinałów. Zawody odbędą się w ośmiu miastach.

Ćwierćfinały: 21-23.05.2021 (organizatorzy Mistrzowie Stref)
Losowanie półfinałów oraz przyznanie organizacji turniejów – 25 maja
Półfinały: 4-6.06.2021
Losowanie Finałów:  8 czerwca
Finały: 23-27.06.2021  organizator AK Komorów hala w Nowej Wsi

Grupa  ,,A,, – Pelplin

Decka Pelplin – UKS Trójka Żyrardów 21.05.2021
UKS Basket 15 Przemyśl – MKS Smyk Prudnik 21.05.2021
UKS Trójka Żyrardów – MKS Smyk Prudnik 22.05.2021
Decka Pelplin – UKS Basket 15 Przemyśl 22.05.2021
UKS Basket 15 Przemyśl – UKS Trójka Żyrardów 23.05.2021
MKS Smyk Prudnik – Decka Pelplin 23.05.2021

1
2
3
4

Decka PelplinUKS 15 Basket PrzemyślMKS PrudnikUKS Trójka Żyrardów

Grupa  ,,B,, – Skierniewice

MKS Ósemka Skierniewice – UKS 7 Trefl Sopot 21.05.2021
Green Star Bricomarche BC Zielona Góra – KU AZS Politechnika Rzeszowska 21.05.2021
UKS 7 Trefl Sopot – KU AZS Politechnika Rzeszowska 22.05.2021
MKS Ósemka Skierniewice – Green Star Bricomarche BC Zielona Góra 22.05.2021
Green Star Bricomarche BC Zielona Góra – UKS 7 Trefl Sopot 23.05.2021
KU AZS Politechnika Rzeszowska – MKS Ósemka Skierniewice 23.05.2021

1
2
3
4

Ósemka SkierniewiceGreen Star Zielona GóraPolitechnika RzeszowskaUKS 7 Trefl Sopot

Grupa  ,,C,,  – Biała Podlaska

BSK Kadet Biała Podlaska – Twarde Pierniki Toruń 21.05.2021
KS Korona Kraków – PGE Spójnia Stargard 21.05.2021
Twarde Pierniki Toruń – PGE Spójnia Stargard 22.05.2021
BSK Kadet Biała Podlaska – KS Korona Kraków 22.05.2021
KS Korona Kraków – Twarde Pierniki Toruń 23.05.2021
PGE Spójnia Stargard – BSK Kadet Biała Podlaska 23.05.2021

Kadet Biała PodlaskaKorona KrakówPGE Spójnia StargardTwarde Pierniki Toruń

Grupa  ,,D,,  – Kielce

AZS UJK Kielce – Exact Systems Śląsk Wrocław 21.05.2021
MOSM Tychy – ŁKS Szkoła Gortata Łódź 21.05.2021
Exact Systems Śląsk Wrocław – ŁKS Szkoła Gortata Łódź 22.05.2021
AZS UJK Kielce – MOSM Tychy 22.05.2021
MOSM Tychy – Exact Systems Śląsk Wrocław 23.05.2021
ŁKS Szkoła Gortata Łódź – AZS UJK Kielce 23.05.2021

1
2
3
4

AZS UJK KielceMOSM TychyŁKS LódźŚląsk Wrocław

Grupa  ,,E,, – Katowice

UKS SP 27 Katowice – MKS Gorlice 21.05.2021
MKK Pyra SP7/SP79 Poznań – SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 21.05.2021
MKS Gorlice – SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 22.05.2021
UKS SP 27 Katowice – MKK Pyra SP7/SP79 Poznań 22.05.2021
MKK Pyra SP7/SP79 Poznań – MKS Gorlice 23.05.2021
SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański – UKS SP 27 Katowice 23.05.2021

1
2
3
4

UKS 27 KatowicePyra PoznańBryza Pruszcz GdańskiMKS Gorlice

Grupa ,,F,, – Wrocław

WKK Wrocław – Korona Zakrzewo 21.05.2021
Enea Apro Astoria Bydgoszcz – AZS UW-MBA Warszawa 21.05.2021
Korona Zakrzewo – AZS UW-MBA Warszawa 22.05.2021
WKK Wrocław – Enea Apro Astoria Bydgoszcz 22.05.2021
Enea Apro Astoria Bydgoszcz – Korona Zakrzewo 23.05.2021
AZS UW-MBA Warszawa – WKK Wrocław 23.05.2021

1
2
3
4

WKK WrocławAstoria BydgoszczAZS UW – MBA WarszawaKorona Zakrzewo

Grupa  ,,G,, – Komorów

Akademia Koszykówki Komorów – Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 21.05.2021
Młode Lwy SP27 Gdańsk – UKS Regis Wieliczka 21.05.2021
Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin – UKS Regis Wieliczka 22.05.2021
Akademia Koszykówki Komorów – Młode Lwy SP27 Gdańsk 22.05.2021
Młode Lwy SP27 Gdańsk – Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 23.05.2021
UKS Regis Wieliczka – Akademia Koszykówki Komorów 23.05.2021
1
2
3
4

UKS AK KomorówMłode Lwy GdańskieUKS Regis WieliczkaHoopLife Basketball Lublin

Grupa  ,,H,, – Szczecin

Pogoń Basket Szczecin – MKS Dąbrowa Górnicza 21.05.2021
MKS Pruszków – Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 21.05.2021
MKS Dąbrowa Górnicza – Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra 22.05.2021
Pogoń Basket Szczecin – MKS Pruszków 22.05.2021
MKS Pruszków – MKS Dąbrowa Górnicza 23.05.2021
Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra — : — Pogoń Basket Szczecin 23.05.2021

1
2
3
4

Pogoń Basket SzczecinMKS PruszkówZastal Zielona GóraMKS Dąbrowa Górnicza
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Kombinacja zwodów

Kozłuj i podaj

Kozłowanie+podanie

Przejdź do paska narzędzi